Osłony zewnętrzne


Moskitiery ramkowe

Moskitiery ramkowe to najstarszy typ moskitier, a jednak wciąż najbardziej popularny. Jego przystępna cena, łatwość montażu oraz funkcjonalność to główne zalety produktu. W moskitierach okiennych siatka naciągnięta jest na ramkę w kolorze dobranym do okna, a całość mocowana za pomocą specjalnych uchwytów. W systemie drzwiowym siatka naciągana jest na grubszą ramę i mocowana na zawiasach przykręcanych do futryny.
Posiadamy w ofercie bardzo szeroką gamę systemów ramkowych pozwalających na dobranie odpowiedniego z nich do każdego rodzaju stolarki okiennej I drzwiowej.

Moskitiery rolowane

Moskitiery rolowane to produkt stosunkowo nowy, cieszący się jednak ogromną popularnością. Jak wiadomo, moskitiera jako produkt sam w sobie jest bardzo przydatnym i praktycznym rozwiązaniem pozwalającym chronić mieszkanie przed insektami, jednak system rolowany pozwala podnieść funkcjonalność produktu. Łatwość montażu dzięki specjalnym kostkom montażowym oraz estetyka wykonania to jego główne zalety. Posiadamy w ofercie system VOLANDO okienny oraz drzwiowy, w których siatka po zasunięciu moskitiery chowa się w estetyczną kasetę. Wszystkie typy występują w najbardziej popularnych kolorach, co umożliwia klientowi dobranie produktu do potrzeb oraz koloru stolarki.