Osłony wewnętrzne


Rolety materiałowe

Chcąc zadbać o aranżację pomieszczenia, która będzie w sobie łączyć estetykę i funkcjonalność, trzeba dobrać rolety okienne, które zabezpieczą wnętrze mieszkania przed wzrokiem wścibskich osób, a zarazem będą pasować do mebli i koloru ścian. Dobrym rozwiązaniem może być w takim przypadku wybór modeli materiałowych. Są to artykuły niedrogie i łatwe w obsłudze. Szeroka gama kolorów pozwala dopasować produkt do każdego wnętrza.
Rolety okienne materiałowe to najbardziej popularny oraz najłatwiejszy w montażu produkt pozwalający przesłonić okna. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele systemów pozwalających dopasować odpowiednie rozwiązanie w zależności od wielkości, typu okna, oraz preferowanego sposobu montażu. Oferujemy rolety dzień/noc
Żaluzje poziome

Żaluzje aluminiowe i drewniane to jedne z bardziej uniwersalnych osłon okiennych. Jest to system dość prosty w montażu (można go zamontować zarówno na ścianie, jak i na ramie okiennej). Dzięki możliwości regulowania kąta nachylenia lamel, a jednocześnie podciągania i opuszczania całej osłony, istnieje możliwość precyzyjnego regulowania wpadającego światła. w ofercie posiadamy żaluzje 16mm,25mm oraz 50mm sterowane ręcznie bądź elektrycznie .

Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe, inaczej zwane Verticalami to propozycja do okien o większych gabarytach oraz do nietypowych skośnych powierzchni okiennych, gdzie ciężko byłoby zastosować tradycyjną osłonę, jak np. roleta. Verticale przede wszystkim nadają się do biurowców, powierzchni handlowych, ale również do okien tarasowych. Sterowanie odbywa się za pomocą sznurka i łańcuszka. W naszej ofercie mamy dostępny szeroki wybór tkanin od lżejszych, bardziej przezroczystych, po w pełni zaciemniające typu blackout oraz specjalistycznych I trudnopalnych.
Rolety rzymskie

Czasem żeby zupełnie odmienić wnętrze potrzeba bardzo niewiele.

Rolety rzymskie to rozwiązanie, które nie tylko pozwoli chronić mieszkanie przed wzrokiem ciekawskich i regulować dopływ światła do pomieszczenia, ale też nada wnętrzu niepowtarzalny i stylowy charakter.

Łącząc w sobie estetykę i funkcjonalność, rolety rzymskie zjednały sobie serca bardzo wielu projektantów.w ofercie posiadamy również rolety rzymskie dachowe, sterowane elektrycznie (zdj obok)